Aras Kargo Adana Kurumsal Şubesi

Zeytinli Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvari No: 625/A Seyhan / Adana
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Şubat ayında 8 ve toplamda 26 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Aras Kargo Adana Kurumsal Şubesi

x
Zeytinli Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvari No: 625/A

Adana Aras Kargo şubesinde kargo takip işlemi, kaç günde gelir bilgisi, ücret hesaplatma gibi kargo işlemleriniz hakkında ilgi alabilir işlem yaptırabilirsiniz. Adana Aras Kargo diğer il ve ilçelerde şubeleri bulunmaktadır. Sitede tüm Aras kargo şubelerin il ve ilçe olarak iletişim bilgisi mevcuttur.

Aras Kargo ‘nun genel şubesi telefon numarası :  444 25 52

Adana ARAS kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına Adana Aras kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibi Adana Aras kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Adana Şubesi Kargo telefon numarası meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası ise yine sitemiz içerisinde yer almaktadır. Aras Kargo Adana Şubesinde işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

Adana Aras Kargo şubesinin adresi sitemiz içerisinde yer almaktadır.

 

Bu web sayfası Aras kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler ARAS kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

ARAS Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen ARAS Kargo’nun kendi web sitesinde kargo takip bölümünü kullanarak erişebilirsiniz.

 

Etiketler :

Adana aras kargo, Adana aras kargo telefon numarası, Adana aras kargo adres, Adana aras kargo nerede, Adana aras kargo şubesi,  aras kargo, aras kargo iletişim, aras kargo şirketleri, 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *