Başaran Şalgam

Haleplibahçe mah. 2381. sokak No:44 Eyyübiye Merkez / Şanliurfa
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Eylül ayında 7 ve toplamda 93 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Başaran Şalgam

Haleplibahçe mah. 2381. sokak No:44 Eyyübiye

Sofraların lezzeti, ağızlarda lezzet bırakan Başaran Şalgamları, kalite ve damak tadına uygun şekilde üretilerek hijyenik ortamlardan sofralarınıza geliyor.

Her yemeğin baş köşesinde durabilecek ve içimi ile mükemmel bir lezzeti damağınızla buluşturabilecek şalgamlarımız, hijyen kurallarına uyan tesisimizde el değmeden üretilmektedir. Misafirlerinize, ev halkına veya kendinize ödül vermek için mükemmel lezzet sunan Başaran Şalgamları ile tanışmanın sırası sizde. Şanlıurfa/Eyyübiye’de üretilen şalgamlarımız, Türkiye geneline dağıtılmaktadır. Şalgam imalatı, toptan satış, biber turşusu satışı, toptan turşu satışı ve diğer hizmetlerimizden yararlanırken yörenin lezzetleriyle tanışma imkanı yakalayacaksınız. Toptan fiyatlarımızı öğrenmek ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.


Etiketler:BAŞARAN ŞALGAMLARI 0545 953 5933, BAŞARAN ŞALGAMLARI eyyübiyede şalgam imalatı, BAŞARAN ŞALGAMLARI eyyübiyede şalgam satışı, BAŞARAN ŞALGAMLARI eyyübiyede toptan şalgam satışı, BAŞARAN ŞALGAMLARI eyyübiyede turşu satışı, BAŞARAN ŞALGAMLARI şanlıurfada biber turşusu satışı, BAŞARAN ŞALGAMLARI şanlıurfada şalgam imalatı, BAŞARAN ŞALGAMLARI şanlıurfada şalgam satışı, BAŞARAN ŞALGAMLARI şanlıurfada toptan biber turşusu, BAŞARAN ŞALGAMLARI şanlıurfada toptan şalgam satışı, BAŞARAN ŞALGAMLARI şanlıurfada turşu satışı, BAŞARAN ŞALGAMLARI şanlıurfadaki şalgamcılar, BAŞARAN ŞALGAMLARI urfada biber turşusu satışı, BAŞARAN ŞALGAMLARI urfada şalgam imalatı, BAŞARAN ŞALGAMLARI urfada şalgam satışı, BAŞARAN ŞALGAMLARI urfada toptan şalgam satış, BAŞARAN ŞALGAMLARI urfada toptan turşu satışı, BAŞARAN ŞALGAMLARI urfadaturşu ve şalgam satışı, ŞANLIURFA BAŞARAN ŞALGAMLARI

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *