Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliyat Şehirlerarası Taşımacılık

Hamitler, Yaman Cd. 210/A, 16160 Osmangazi/Bursa 0 507 740 82 84 Merkez / Bursa
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Nisan ayında 2 ve toplamda 51 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliyat Şehirlerarası Taşımacılık

Hamitler, Yaman Cd. 210/A, 16160 Osmangazi/Bursa 0 507 740 82 84

Bursa Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Taşımacılık sektöründe öncü olan firmamız ile duygularınıza tercüman olmaya hazırız, Bursa da Nakliyat İşi bizim işimiz. Asansörlü nakliyat; eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil, makine gücüyle taşıyan ve bu sayede daha hızlı nakliye sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

Asansörlü Nakliyat .'te ilk kez . Nakliyat tarafından getirtilmiştir. Yurtdışından getirttiğimiz Asansörlü nakliyat cihazı ile eşyalarınızı kırılmadan ve düzenli bir şekilde taşımaktayız
. .  Evden Eve Nakliyat olarak, müşteri memnuniyeti ilkemizden asla şaşmadık ve sizler için en kaliteli hizmeti, en ideal formlar içerisinde sunmayı kendimize bir ilke edindik. Bu doğrultuda, şehir içi taşımacılık hizmetlerimizde kullanmak üzere, sizlere daha lokal hizmetler sunarak kolaylık sunduğumuz asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile evinizi, büyük apartman dairelerinin olduğu bir eve taşırken çok daha fazla rahat edebilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *