Eren Bebeler Sarayı

Hayriye Mh. Kışla Caddesi - No:30/B Siverek / Şanliurfa
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Ekim ayında 7 ve toplamda 98 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Eren Bebeler Sarayı

x
Hayriye Mh. Kışla Caddesi - No:30/B

Eren Bebeler Sarayı diğer telefon numarası:


0414 552 1091


5 Ağustos 2013 yılında hayata gözlerini açan Eren Bebeler Sarayı, bebeklerin renkli dünyasında yepyeni bir heyecan yarattı. Bu renkli dünyaya atılan ilk adımlar her geçen gün daha da heyecanla atılmaya başladı. Dünyaya yeni gelen bir bebeğin heyecan ve gülümsemesine benzer bizim açılışımız. Çevremizde de bu şekilde bilindi.


Eren Bebeler Sarayı Mağazası Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde hizmet vermektedir. Merkezimiz Diyarbakır ilindedir. Hizmet verdiğimiz bölge olarak çocuk sayısı oldukça fazla olmasına rağmen nüfusa hitap eden kaliteli sağlam ürünler üreten bir mağaza bulunmamaktaydı. Bebeler sarayı, bu ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkışına bağlı olarak Türkiye’de hizmet veren en kaliteli markaların ürünlerini birinci elden çocuklarımıza sunmaya devam etmektedir. Ürünlerimiz birinci elden faturalı ve garantili olarak getirtilmekte ve tüketiciye de aynı ciddiyetle satılmaktadır.


Bebeler sarayı, Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 11 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati hizmet veren bir firmayız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *