Fener Nakliyat ve Ticaret Ltd.Şti. Rize

Rize Çarşı Mah. Atatürk Cad. Meydan İş Merkezi no: 297, 53100 Rize (0464) 217 15 53 Merkez / Rize
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Ekim ayında 13 ve toplamda 133 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Fener Nakliyat ve Ticaret Ltd.Şti. Rize

Rize Çarşı Mah. Atatürk Cad. Meydan İş Merkezi no: 297, 53100 Rize (0464) 217 15 53

Hizmet verdiği sektörler:

Fener Nakliyat, Rize nakliyat İletişim, Rize nakliyat, Rize evden eve nakliyat, Rize uygun nakliyatçı, Rize nakliyatçı, Rize şehirler arası nakliyat, Rize asansörlü nakliyat, Rize nakliye işi yapanlar, Rize taşımacılık, Rize sigortalı taşımacılık, Rizede nakliyat, Çayeli nakliyat, Ardeşen nakliyat, Pazar nakliyat, fındıklı nakliyat, Güneysu nakliyat, Kalkandere nakliyat, İyidere nakliyat, Derepazarı nakliyat, Çamlıhemşin nakliyat, İkizdere nakliyat, Hemşin nakliyat,  ‘da imzasını atmıştır. Bunun yanı sıra

Rize Fener Nakliyat Taşımacılık  Türkiye’nin her bir noktasına mesafeleri önemsemeden güvenli, hızlı ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. . ilçesinde evden eve nakliyatın yanı sıra .'ten tüm Türkiye'ye güvenli ve sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Taşımacılık işini kendi lüks araçlarımızla yapmaktayız. Bugün  ismi tüm Türkiye'de marka haline gelmiştir.

 Nakliyat, uluslararası bağlantıları ve deneyimli personeli ile tüm hukuki ve teknik konuları göz önünde bulundurarak müşterilerine en uygun kara taşımacılığı çözüm önerilerini sunmaktadır.

Bir diğer adı da İlden ile taşımacılık olan Şehirler arası taşımacılık işini . profosyonel olarak yapmaktadır.

ofis taşımacılığı, taşımacılık firmaları, nakliyat firmaları, şehirler arası taşımacılık, nakliye işleri, nakliyat işleri, nakliye işi yapanlar, ev taşımacılığı, şehirler arası taşımacılık, şehir içi nakliyat, yük taşımacılığı, asansörlü taşımacılık hizmeti, asansörlü yük taşımacılığı, şehirler arası nakliye, nakliyatçılar, yük taşımacılığı yapanlar, sigortalı taşımacılık sektörlerinide kendi içerisinde barındırır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *