Kurtoğlu Su Tesisatçısı

ÇEKMECE MAH. UĞUR MUMCU CAD. GÜN 21 APT. ZEMİN KAT, 31000 Defne/Hatay Merkez / Hatay
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Ekim ayında 15 ve toplamda 161 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Kurtoğlu Su Tesisatçısı

ÇEKMECE MAH. UĞUR MUMCU CAD. GÜN 21 APT. ZEMİN KAT, 31000 Defne/Hatay

Yaşamımızın olmazsa olmazı olan hatay su tesisatı ve devamlı olarak kullanılan suyun öneminden bahsetmeye gerek yoktur. hatay su tesisatçısı olarak Su ile herhangi bir sorun yaşadığımızda gerek günlük işlerimiz olsun gerekse temizlik ve hijyen konusunda tedirgin olmamak içten bile olmazdı. Bundandır ki Böyle vakalarda doğal olarak hatay su tesisatçıları arayışına gireriz. Bu nadide bileşik maddenin bizlere ulaşabilmesi için Hatay su tesisat ustası tarafından pimaş borularla yaşam alanlarımıza kadar ulaşımı sağlanır. Hatay komle daire içi tesisat yapılan ve Döşemesi yapılan ürün ne kadar kaliteli olursa olsun, zaman içinde yıpranan pimaşlar su kaçaklarına ya da tıkanmalara sebep olur. Bu da bizleri hatay sıhhi tesisatçı bulma arayışına koyar. Ve başlarız hatay su tesisatçı telefon numarası bulmaya. hatay sıhhi su tesisat işi komplike bir iş olmakla beraber, bir domino taşı misali, düzen içerisinde halkalardan oluşmaktadır. Yaşam alanımıza girdiği ilk an olan su sayacından başlayıp, su tesisat boru döşemelerinin dayanabileceği basınca, sıcaklığa, soğukluğa, kış soğukluğuna donmalara ve ses yalıtımına uygun olması büyük önem arz etmektedir. İş böyle olunca hatay su tesisat sektörü baştan sağma yapılacak bir iş olmamakla birlikte, aksine titizlik ve iş prensibi ile yapılması gerekmektedir. Sıcak su ve soğuk su tesisatının önemi büyük rol oynamaktadır. Bu noktada hatay su tesisat tamircisi, hatay sıhhi tesisat, devreye girer. Günümüzde birçok sebepten dolayı su tesisat kaçakları ile ilgili sorunlar ile karşılaşabiliyoruz.  Başlıcalarını sıralamak gerekirse;

Tesisat döşeme borularının fabrika hataları, ucuzluğu ve TSE damgası taşımaması
Tesisat döşeme işlemi sırasındaki işçilik hataları
Pimaşta oluşan çatlaklar ve çökmeler
Şebeke su basıncının ansızın yükselmesi
Piyasada satılan lavabo aç, tuvalet aç adı altındaki kimyasal maddeleri kullanmak
Gider hattındaki boruların tıkanması altında sıralayabiliriz. Ve bu istemediğimiz ve rahatsız edici durumlar karşısında iş yerimiz, evimiz, yaşam alanımızın içerisinde bulunan kare bodurlarımız, fayanslarımız ve dolaplarımız zarar görebilir.
Evinizin damında su mu sızıyor?  Hatay su tesisatı arıza tespiti artık yanınızda Atık su gider borusu mu tıkandı? Hatay pis su tesisatçısı yanınızda, Banyo bataryasının değişmesi mi gerekiyor? Hatay batarya musluk tesisatçısı yanınızda Sıhhi tesisat alanında oluşan tüm sorunlarınız için çözüm hatay sıhhi su tesisatçısı nda. Bir telefon uzağınızda olan hatay su tesisatçısı iletişim ile yanınızda, hatay su tesisatçısı sıhhi tesisat alanında sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Sizde Hatay uygun su tesisatçısı ‘nı arayarak sizlerde uygun fiyatlı tesisat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kurulum ve montaj işinde hatay klozet işi, hatay musluk, hatay hortum, hatay tuvalet taşı, hatay batarya, hatay musluk batarya, hatay lavabo taşıhatay lavabohatay su borusu, hatay su borusu tesisatı, hatay su kaçağıhatay su kaçağı tespiti, gibi sorunlarınızda da yanınızda olup siz değerli müşterilerimizi mutlu ve konfor içinde tesisatlarınızı yapmaya çalışıyoruz.

Hatay su tamiri tesisatçısı olan firmamız bünyesindeki işler hassasiyet ve titizlik ile yapılmaktadır. 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *