Lavaş Center Osmaniye

Adnan Menderes Bulvarı Ziraat Bankası Karşısı Pizza yanı Merkez/ Osmaniye Merkez / Osmaniye
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Ağustos ayında 1 ve toplamda 352 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Lavaş Center Osmaniye

x
Adnan Menderes Bulvarı Ziraat Bankası Karşısı Pizza yanı Merkez/ Osmaniye

Osmaniye Lavaş Center olarak hizmete girdiğimiz ilk günden bu yana en güzel lezzeti siz değerli müşterilerimize hazırlıyoruz. kurulduğu ilk günden beri, bir defa uğrayanların mutfağı ve evi haline gelen Osmaniye Lavaş Center firmamız hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile daha da katlanarak büyüyor. müşterilerini mutlu eden bir firmadır. Sürekli olarak gelişerek modern çağa en iyi dönerleri üreterek ayak uyduran işletmedir. Osmaniye lavaş Center müşterileri için en kaliteli ürünleri seçip, hijyenik ortamlara taşıyarak tadına doyum olmayan sağlıklı ürünler üretir. bizlerde sipariş vermek için osmaniye lavaş center telefon numarası üzerinden ulaşım sağlayabilir iletişime geçebilirsiniz. 

OSMANİYE LAVAŞ CENTER’ın vizyonu kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektördeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini evamlı kılan lider bir firma olmaktır.

Osmaniye LAVAŞ CENTER iletişim misyonu müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir,, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir.

Osmaniye LAVAŞ CENTER, hizmet yapısı, kalitesi ve bünyesindeki yenilik ve gelişmeleriyle sektöründeki diğer firmalara öncü ve ve örnekörnek olmuş, sektöründe ilk sıralara yükselmiştir.

Kurulduğu günden bu güne kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız, insana olan saygı ve sevgisiyle hizmet vermeye devam edecektir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *