Ordu Nakliyat

Yeni, Otogar, 52200 Ordu Merkez/Ordu 0532 214 22 81 Merkez / Ordu
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Ekim ayında 9 ve toplamda 145 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Ordu Nakliyat

Yeni, Otogar, 52200 Ordu Merkez/Ordu 0532 214 22 81

Hizmet verdiği sektörler:

Ordu nakliyat İletişim, Ordu nakliyat, Ordu evden eve nakliyat, Ordu uygun nakliyatçı, Ordu nakliyatçı, Ordu şehirler arası nakliyat, Ordu asansörlü nakliyat, Ordu nakliye işi yapanlar, Ordu taşımacılık, Ordu sigortalı taşımacılık, Orduda nakliyat, akkuş nakliyat, Altınordu nakliyat, Çatalpınar nakliyat, Çaybaşı nakliyat, fatsa nakliyat, ikizce nakliyat, Kabadüz nakliyat, Aybastı nakliyat, çamaş nakliyat, Gölköy nakliyat, Gürgentepe nakliyat, Kabataş nakliyat, korgan nakliyat, kumru nakliyat, Mesudiye nakliyat, Perşembe nakliyat, Ulubey nakliyat, ünye nakliyat,   ‘da imzasını atmıştır. Bunun yanı sıra

Ordu Nakliyat Taşımacılık  Türkiye’nin her bir noktasına mesafeleri önemsemeden güvenli, hızlı ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. . ilçesinde evden eve nakliyatın yanı sıra .'ten tüm Türkiye'ye güvenli ve sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Taşımacılık işini kendi lüks araçlarımızla yapmaktayız. Bugün  ismi tüm Türkiye'de marka haline gelmiştir.

 Nakliyat, uluslararası bağlantıları ve deneyimli personeli ile tüm hukuki ve teknik konuları göz önünde bulundurarak müşterilerine en uygun kara taşımacılığı çözüm önerilerini sunmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *