Özcan Elektrik & Aydınlatma Tesisat Bakım ve Onarım Hizmeti

Buğday Pazarı, Çimen Sk. İletişim : 0376 213 43 34 Merkez / Çankiri
Cep Onaylı
Firma Ekle
Bugün 1 , Ekim ayında 11 ve toplamda 108 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Özcan Elektrik & Aydınlatma Tesisat Bakım ve Onarım Hizmeti

x
Buğday Pazarı, Çimen Sk. İletişim : 0376 213 43 34

çankırıda trafo arıza onarım, çankırı elektrik tesisatı arıza onarım, çankırı elektrikçi, çankırı elektrik taahhüt işi yapanlar, çankırı elektrik tesisatı tamiri yapanlar, çankırı en yakın elektrik tesisatçısı, çankırıda en yakın elektrikçi, çankırıda elektrik tesisatı arıza onarım, çankırıda elektrik abonelik sözleşme işlemleri yapanlar, çankırı kaçak fatura itirazı işlemleri, çankırıda elektrik talebi hizmeti,

atkaracalar elektrik tesisatçısı, bayramören elektrik tesisatçısı, çerkeş elektrik tesisatçısı, eldivan elektrik tesisatçısı, ılgaz elektrik tesisatçısı, kızılırmak elektrik tesisatçısı, korgun elektrik tesisatçısı, kurşunlu elektrik tesisatçısı, orta elektrik tesisatçısı, şabanözü elektrik tesisatçısı, yapraklı elektrik tesisatçısı,

Hizmetlerimiz Elektrik İşlerinizde Aklınıza Gelen Herşey Bizim İşimiz. Elektrik arıza, Kablolama ve iç tesisat değişimi, Görüntülü konuşma sistemleri, Aydınlatma sistemleri, Pano tesisatı ve arızası, Avize ve Korniş montajı, Telefon ve Kablolu Yayın sistemleri, Uydu ve Kablolu Yayın sistemleri, Bina Elektrik Tesisatı, Plan & Proje Taahhüt İşleri, Elektrik Arıza Servisi, Görüntülü Konuşma Sistemleri, Aydınlatma Sistemleri Kurulumu, Topraklama Tesisatı, Paratoner Tesisatı, Telefon Tesisatı, TV Tesisatı, Zayıf Akım Tesisatları, Yangın İhbar Sistemleri, Sensörlü Sistemler,
Elektrik Panoları, Kompanzasyon Panoları Bakım Onarım & Montaj

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. hangi semtinde olursanız olun size bir telefon uzağınızda olduğumuzu lütfen unutmayınız. Hizmetlerimiz kaliteli ve en uygun fiyat garantisi altındadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Elektrikle ilgili her türlü sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Çünkü elektrik bizim işimiz ve bu altyapıyla ilgili her türlü teçhizatın onarım ve tadilatını özen ve titizlikle gerçekleştiriyoruz..


Uzman ekip Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş, uzmanlaşmış ekip ile hizmet vermekteyiz.


Çözüm Odaklı Evinizde ya da iş yerinizde karşılaştığınız elektrik arızasını veya elektrik işlerini kesintisiz çözüme ulaştırırız.

Ücretsiz Servis Ücretsiz servis ve ekonomik fiyatlar ile elektrik işlerinizi çözüme ulaşır. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *