Özten Elektrik

Çepni, Hıdırlık Cd. No:111 İletişim : 0536 450 08 44 Merkez / Çorum
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Mayıs ayında 3 ve toplamda 104 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Özten Elektrik

x
Çepni, Hıdırlık Cd. No:111 İletişim : 0536 450 08 44

alaca elektrik tesisatçısı, bayat elektrik tesisatçısı, boğazkale elektrik tesisatçısı, dodurga elektrik tesisatçısı, iskilip elektrik tesisatçısı, kargı elektrik tesisatçısı, laçin elektrik tesisatçısı, mecitözü elektrik tesisatçısı, sungurlu elektrik tesisatçısı, osmancık elektrik tesisatçısı, uğurludağ elektrik tesisatçısı,

 Uzman ekip Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş, uzmanlaşmış ekip ile hizmet vermekteyiz.

Elektrikle ilgili her türlü sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Çünkü elektrik bizim işimiz ve bu altyapıyla ilgili her türlü teçhizatın onarım ve tadilatını özen ve titizlikle gerçekleştiriyoruz..

Elektrikçi firması olarak müşterilerimizin zamanlarının kıymetli olduğunun farkındayız ve hızlı ulaşım sağlamayı amaçlamaktayız. Bunun İçin tüm semte hizmet veren usta ekibimiz her daim bölgelerde servis halindedir Karşılaştığınız problemleri çözmek için gerekli olan elektrik, elektronik ekipmanlarımız her bütçeye uygun olacak şekilde şirketimizde mevcuttur. her bütçeye uygun olacak şekilde çalışmayı ilke edinmiş bir firmayız. Çözüm Odaklı Evinizde ya da iş yerinizde karşılaştığınız elektrik arızasını veya elektrik işlerini kesintisiz çözüme ulaştırırız.


Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *