Savaş Halı Yıkama

Şeyhmuz Aydın Cad. No: 77 Siverek / Şanliurfa
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Ekim ayında 5 ve toplamda 98 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Savaş Halı Yıkama

x
Şeyhmuz Aydın Cad. No: 77

Siverek Savaş Halı Yıkama Hizmet sunumunda kullanılan yeni sistemler ile kaliteyi artırmayı ve nitelikli bir hizmet ortaya koymayı hedefleyen firmamız, ekip ruhuyla hareket eden deneyimli personel eliyle bu hedefe ulaşmış bulunmaktadır. Savaş Halı Yıkamasektöründe daha fazla müşteriye ulaşarak güçlü bir yapı olma hedefiyle yola çıkan firmamıza bu yolda eşlik eden kavramlar arasında etik, kalite, eğitim, müşteri odaklılık, hızlı çözüm, yeniliğe açık olmak ilk sıralarda yer almaktadır.


Sektörün önde gelen markalarından biri olarak yıllardır hizmette bulunduğumuz alanda, değer verdiğimiz ilkelerin dışına çıkmadan, müşteri memnuniyetini esas alarak yürüttüğümüz faaliyetlerimize, yerel ve uluslararası pazarda katma değer oluşturarak devam etmekteyiz.


Firmamız Savaş Halı Yıkamakurulduğu ilk yıldan itibaren, sektörün gereklerini tam anlamıyla kavramakla birlikte, teknolojik yeniliklere, inovasyona ve modern gelişme çerçevesinde hizmet üretmeye, bu hizmeti müşterilere güvenli, hızlı ve kaliteli olarak sunmaya özen göstermektedir. En kaliteli hizmeti müşterilere ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini amaç edinen bir politikaya sahiptir. Firmamızın uzman kadrosu, yeniliklere açık oluşu ve her koşulda istikrarlı büyüme ve gelişme amacı ile firmamız geçmişten günümüze kurucu değerlerini yitirmeden, sektörde önce olma yolunda ilerlemektedir.


Mükemmel hizmet ve ürün kalitesin hedefleyen, sektörde bulunduğumuz andan itibaren bilgi birikimi, uluslararası iş deneyimi ile birlikte çevre, sağlık ve ekonomi gibi alanlarda hem sektör içi hem de sektör dışı faaliyetlerde öncü firma potansiyeline sahip olmak, firmamızın vazgeçilmez misyonları arasında yer almaktadır. Misyonun gereği olarak da uzmanlaştığımız alanda faaliyetlerimize değer katarak devam etmek firmamızın önceliğidir


Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *