Telsiz Elektronik

TURGUTLU SOK. NO:6/1 G.O.P Merkez / Şanliurfa
Cep Onaylı
Gold
Bugün 2 , Ekim ayında 11 ve toplamda 113 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Telsiz Elektronik

x
TURGUTLU SOK. NO:6/1 G.O.P

Ankara Telsiz Elektronik 

Hakkımızda 


Kurulduğu 1993 yılından bu güne kadar telekomünikasyon sektöründe önemli bir yere sahip olan Tekser Elektronik Sistemler Tic. Ltd. Şti, müŞterilerine sunmuŞ olduğu Motorola sistem çözümleri ile konvansiyonel telsiz sistemleri pazarında önemli bir yere sahip olmuŞtur. 


MüŞterilerine sunmuŞ olduğu en son teknoloji alternatif sistem çözümleri ve uygulamaları, Tekser'i bu konuda en iyi çözüm üreten firma konumuna getirmiŞtir. 

Tekser, 2000'li yılların baŞından beri, daha önce telsiz sistemleri üzerinden yapmakta olduğu araç takip sistemlerini, geliŞen teknolojiyi de kullanarak GSM - GPRS üzerinden uygulamaya baŞlamıŞtır. Tekser, mobiliz Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri Servis Sağlayıcısı olarak müŞterilerine hizmet vermektedir.


Tekser, Motorola telsiz sistemlerininnin yanı sıra telekomünikasyon sektörünün farklı alanlara açılması sonucu hizmetlerini çeŞitlendirmiŞ, maden içi ve kapalı alanlarda kullanılan yer altı haberleŞme sistemleri ile petrol boru hatları ve otoyolda kullanılan link bağlantılı geniŞ alan haberleŞme sistemleri ve kablosuz anons sistemleri uygulamalarını geliŞtirmiŞtir. 


Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *