Aras Kargo Barajyolu Şubesi

Sümer Mah. 69071 Sk. Akatürk Apt. No: 1/B Zemin Kat Seyhan adana Seyhan / Adana
Cep Onaylı
Gold
Bugün 1 , Eylül ayında 6 ve toplamda 18 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Aras Kargo Barajyolu Şubesi

x
Sümer Mah. 69071 Sk. Akatürk Apt. No: 1/B Zemin Kat Seyhan adana

Adana Baraj Yolu Aras Kargo şubesinde kargo takip işlemi, kaç günde gelir bilgisi, ücret hesaplatma gibi kargo işlemleriniz hakkında ilgi alabilir işlem yaptırabilirsiniz. Adana Baraj Yolu Aras Kargo diğer il ve ilçelerde şubeleri bulunmaktadır. Sitede tüm Aras kargo şubelerin il ve ilçe olarak iletişim bilgisi mevcuttur.

Aras Kargo ‘nun genel şubesi telefon numarası :  444 25 52

Adana Baraj Yolu ARAS kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına Adana Baraj Yolu Aras kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibi Adana Baraj Yolu Aras kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Adana Baraj Yolu Şubesi Kargo telefon numarası meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası ise yine sitemiz içerisinde yer almaktadır. Aras Kargo Adana Baraj Yolu Şubesinde işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

Adana Baraj Yolu Aras Kargo şubesinin adresi sitemiz içerisinde yer almaktadır.

 

Bu web sayfası Aras kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler ARAS kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

ARAS Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen ARAS Kargo’nun kendi web sitesinde kargo takip bölümünü kullanarak erişebilirsiniz.

 


Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *