Siverek Web Tasarım

Hasan Çelebi Mahallesi Siverek / Şanliurfa
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 1 , Ocak ayında 7 ve toplamda 127 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Siverek Web Tasarım

Siverek Web Tasarım 

Web tasarım konusunda sizlere sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Web Tasarım ve Seo uzmanı açılan bu sitede web tasarım hizmetleri verilmektedir. Siverek web tasarım firmalarından birisi haline gelen bu sitede web sitesi kurulumu, geliştirilmesi adına önemli bilgiler yer almaktadır.

Siverek seo firmaları arasında kısa sürede ekol haline gelen firma bugün seo anlamında profesyonel hizmet veren Siverek 'in ender firmalardan birisidir. Sitenize kurumsal kimlik özelliği kazandırmak için bizimle iletişime geçin. Sitenizin eksik yönlerini gidermek, google arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için çalışma başlatalım.

Bizden memnun kalan müşterilerimizin referansı ile büyümeye ve hizmet ağımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Web tasarımseo gibi konularda bilgi sahibi olmak, sitenize seo çalışması yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin. Size bir telefon kadar uzak olduğumuzu unutmayın.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?

 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Hızlı ve Çözüm odaklı çalışmalar
 • 7/24 iletişim imkanı
 • Proje başarısı garantisi

Sitenizin gelişmesi için siteye özel tema tasarımı yapmaktayız. Temalardaki açıkları gideriyoruz. Sitenizin iç yapısını güçlendirmek için kodları düzenliyoruz. Sitenizdeki eklentilerin kurulması ve güncellemesini yapıyoruz. Sitenizi spam mesajlardan korumak için gerekli eklenti ve programları yüklüyoruz.

Web tasarım konusunda uzman bir ekipten, Siverek Web Tasarım uygun fiyata birinci sınıf kalitede hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin. Seo konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede size destek olacaktır. Web sitenizin yükselmesi, hit kazanması, google gözünde değerli hale gelmesi, markalaşması için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Yeni nesil web tasarım hizmeti için bizimle iletişime geçtiğinizde ilk etapta sitenizi incelemeye alıyoruz. Sitenizdeki aksaklıkları ve eksiklikleri sizlere bildiriyoruz. Sitenizin gelişmesi için yapılması gereken işleri sizlere iletiyoruz. İşlerin maliyetini ve ödeme şeklini size iletip anlaşmamız halinde hemen işe koyuluyoruz.

Aklınıza Takılabilecek Konular
Yapılan işlere fatura kesebiliyor musunuz?
İşin teslimat süresi ne kadardır?

Siverek Web tasarım hizmeti verirken her zaman müşteri memnuniyetini birinci sıraya alıyoruz. Müşterinin isteği doğrultusunda çalışmalarımıza başlıyoruz. Müşterilerimizin her zaman yanında yer alıyoruz. Sitelerini görsel ve estetik açıdan düzene sokuyoruz. Web tasarım konusunda her zaman olduğu gibi profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Siverek Web Tasarım – Tüm Cihazlarla Uyumlu

Sizler için, sadece web sitenizi tasarlamakla kalmıyoruz, iletmek istediğinizi en iyi şekilde iletebilmeniz için tasarımınızı geliştiriyor, mesajlarınız ve görselleriniz konusunda da size destek oluruz. İçerik üretimimiz sürecinde ve içeriklerin sitenize eklenmesinde şu noktalara dikkat ederiz:

√ İçeriklerin size ve markanızla uyumlu olması.
√ Arama motorları için uyumlu hale gelmek.
√ İçeriklerin hem tasarım hem de görsellerle uyum içerisinde olması.
√ Hedef kitlenizin kolayca ulaşabileceği kelimelerin titizlikle belirlenip eklenmesi. Siverek Web Tasarım 

Tasarım Özellikleri

 • SINIRSIZ Hosting, Mail adresi, veritabanı vs.
 • %100 Valid.
 • %100 Google Page Speed – Site Hızı
 • %100 Optimizasyon
 • %100 Mobil uyumluluk
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
Kurumsal Kimlik Tasarımı Neden Önemli?

 • Bir restorana girdiğinizde menüsünden, dekorasyonuna, logosundan, personelin tarzına kadar her detay bir bütünlük içindeyse o mekan zihninizde hem bir kimlik ve karakter kazanacak hem de bu yolla aklınızda kalacaktır. Size özel bir hizmet verildiği izlenimini başarıyla sunacaktır. Tüm bu bütünlük, o restoranı karnınızı doyurup, gelip geçtiğiniz bir yer olmaktan çıkarıp bir marka haline getirecektir. Söz konusu bütünlüğü yani kurumsal kimliği doğru kurgulamak bu nedenle çok önemlidir.

Marka kurgusu yaratma, markalara, kobilere, şirketlere, kurumlara hatta kişilere verdikleri hizmetle ilgili ayırt edilen bir imaj sunma konusunda uzman kişiler tarafından kurumsal kimlik yaratılır. Burada önce verilen hizmet ya da satılan ürün, iş alanı, yöresel yapı, hedeflenen kitle gibi konular çalışılır. Ardından da bu özellikler göz önüne alınırken söz konusu kobinin ortaya koyduğu farklılık öne çıkarılarak logosuyla, amblemiyle, yazı karakteriyle, üniformasıyla, dekorasyonuyla, internet sitesi tasarımıyla bir bütünlük gösteren kurgu sağlanır.

Merak Edilenler
Kurumsal Kimlik Tasarımında Neden  Siverek Web Tasarım seçmeliyiz?

Evinizi sıfırdan döşeyeceğinizi hayal edin. Rastgele mobilya mağazalarını gezerken kafanıza esen ve beğendiğiniz her şeyi alıp eve geldiğinizi düşünün. Sonra da birbiriyle, evin şekliyle ve mevcut metrekare ile uyumsuz bu yepyeni eşyalarla uğraşmak zorundasınız. Peki, bu işi şöyle yapsaydınız nasıl olurdu? Önce kafanızda bir dekorasyon stili belirleseydiniz. Sonra da o stille uyumlu iki ya da üç renk. Ardından hangi alana nasıl bir eşya koyacağınızı bu eşyaların genel ölçülerinin ne olması gerektiğini ve onları ne amaçla kullanacağınızı hesaplasaydınız. Sonra da tüm bu eşyalarla uyumlu perdeler, halılar, biblolar vs… Sonuçta her biri işinize yarayacak eşyalarla hepsi evin şekli ile ve birbiriyle uyumlu bir dekorasyon bütünlüğü elde etmiş olurdunuz. Üstelik, evinize gelen insanlar eşyaların dizili olduğu bir mekandan çok ruhu olan, kendine özgü bir kimliği olan bir yaşam alanı görürdüler ve inanın eviniz de uzun süre akıllarında kalırdı. İşte bu akılcı,  planlı ve birbiriyle bağlantılı sistemli kurguya çok bezer kurumsal kimlik denilen kavram. Markanızın adı ve sloganı, logo tasarımı, amblemi, belki de menüsü ya da kataloğu, çalışanların giysileri, mağaza ya da restoranın dekorasyonu, iletişim dili birbiriyle uyumlu, net ve gerçekçi bir mesajı verme çabasında olan plana kurumsal kimlik tasarımı denir.

Bunların Hepsi için Siverek Web Tasarımı yanınızda,

ve Siverek Psikoteknik


rofesyonel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Danışma Hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin sitelerini belirlediğiniz anahtar kelimelerde Arama Motorlarında üst sıralara çıkartarak sizlerin popülerliğini, müşterinizi ve tanıtımınızı yaparak sizleri markalaştırıyoruz ve siteniz arama motorlarında en üst sıralarda yerini alıyor.
Paketimiz sayesinde siteniz Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında yükselişe geçerek; ürün, hizmet, marka, müşteri gibi potansiyellerinizi artırarak en kaliteli bir şekilde hizmeti sağlıyoruz.
Paket Özellikleri
Siverek Web Tasarım 

 • 2 Anahtar Kelime Seçimi
 • Google News Tanıtım Yazısı 1
 • Google News Tanıtım Yazısı 2
 • Google News Tanıtım Yazısı 3
 • Haber Sitesi Tanıtımı 1
 • Haber Sitesi Tanıtımı 2
 • 3 Facebook Backlink
 • 3 Pinterest Backlink
 • 3 Linkedin Backlink
 • 3 Tumblr Backlink
 • 3 Diigo Backlink
 • 3 Scoop İt Backlink
 • 3 Plurk Backlink

SOSYAL MEDYA PAKETLERİMİZ AYLIKTIR

Bize ulaşan işletmeyi Siverek Web Tasarım  olarak tüm yönleri ile detaylı analiz ediyor ve işletmenin karşılaştığı veya karşılaşması muhtemel sorunları tespit ediyoruz. Yapılan analizlerin sonucuna ve müşterinin beklentilerine göre işletme için kısa, orta ve uzun vadeli hedefler belirliyoruz. Belirlenen kısa, orta ve uzun vadeli hedeflere uygun farklı stratejiler geliştiriyoruz. Müşterimiz için en uygun stratejiyi belirledikten sonra, gerekli aksiyonları alarak hedefe ulaşma doğrultusunda stratejiyi hayata geçiriyoruz.

Müşterimiz için en uygun stratejiyi belirledikten sonra, gerekli aksiyonları alarak hedefe ulaşma doğrultusunda stratejiyi hayata geçiriyoruz. Yapılan işler sonucunda elde edilen başarının devamlılığı ve geliştirilmesi noktasında müşteriler ile sürekli diyalog halinde kalarak çalışmaları geliştirmeye devam ediyoruz.
Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *