Yenimahalle Nakliyat

Tepealtı mahallesi çalı sokak 6/B Yenimahalle /Ankara Yenimahalle / Ankara
Cep Onaylı
Firma Ekle
Bugün 1 , Kasım ayında 2 ve toplamda 25 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Yenimahalle Nakliyat

Tepealtı mahallesi çalı sokak 6/B Yenimahalle /Ankara

Yıllardır Ankara nakliyat sektöründe güvenin adresi olarak halkımıza hizmet vermekteyiz. Firmamızın bünyesinde, nakliyat sektörünün en tecrübeli ve alanında uzman personelleri barındırılmaktadır. Ankara'da nakliyecilik konusunda 30 yıllık deneyimimizi sizler için değerli olan eşyalarınızın taşınması veya gerektiğinde depolanması sırasında kullanmaktayız.

Zaman içinde evden eve taşımacılık konusunda uzman personelimizin eğitimlerini yenilemekteyiz. Nakliye işinin gerektirdiği araç gereçlerimizi de zamanın şartlarına göre yenilemekteyiz.

Modern hizmet anlayışına sahip, güler yüzlü personeli ve kurumsal hizmetleri ile donanımlı bir nakliyat firması mı arıyorsunuz? Yanıtınız evet ise Ankara evden eve nakliyat hizmetleri ile mutlaka tanışmalısınız efendim. Çünkü bu alanda bir hayli referansa sahibiz ve bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı nakil çalışması ile sizlere hizmetler üretmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Elbette takdir edeceğiniz gibi ev taşımak zorlu bir süreç ve bu zorlu süreci rahatlıkla aşabilmeniz için tercih edeceğiniz firmanın büyük önemi bulunuyor. Dolayısıyla bu alandaki bilgi birikimimiz ve deneyimimizden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi06:00-22:00
Cumartesi06:00-22:00
Pazar06:00-20:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *